Nowa placówka w Robakowie koło Kórnika  


Biuro Rachunkowe Con-Trust s.c. działa na rynku od 1992 roku.Świadczymy kompleksowe usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw.
Nasze 20 letnie doświadczenie pozwala nam na wybór i zastosowanie najlepszych rozwiązań podatkowych indywidualnie rozpatrywanych pod względem każdego podatnika. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju. Biuro rachunkowe funkcjonuje, jako legalnie działający podmiot - licencja Ministra Finansów nr 1191/96. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla przedsiębiorstw już funkcjonujących w obrocie gospodraczym, jak również aktywnie uczestniczymy w procesie tworzenia nowych podmiotów. Jako zespół specjalistów staramy się sprawic by nasi klienci czuli satysfakcję z wspólpracy z nami, a praca którą wykonujemy na ich rzecz pomagała im w codziemnnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Nasze biuro rachunkowe nie świadczy usług dla klientów nie związanych z Nami umową o wspólpracy dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić czas tylko i wyłącznie dla naszych stałych  Współpracowników, przez co Państwo posiadacie gwarancję usługi świadczonej na niezmiennie wysokim poziomie. 

W ramach wspólpracy świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

 

Zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze i zapoznania się z naszą ofertą. Spotkanie z nami z pewnością przekona Państwa do nawiązania wieloletniej wspólpracy. Naszym klientom zapewniamy całkowią poufnośc.